Üsküdar Marangoz

Marangoz Servisi

Tüm mobilyalarınızın sökme ve kurma işlemlerini alanında usta ekiplerimiz ile yapıyoruz.
Tüm mobilyalarınızın odalar arası yer değiştirme işlemlerini yapıyoruz.
Tüm mobilyalarınızda oluşan hasarların tamirini ve gerekli aksesuar değişimlerini garantili yapıyoruz.

üsküdar marangoz

Gardrop, Raylı Dolap, Portmanto, Ayakkabılık, Vestiyer, Duvar Aparatları, Mutfak Dolapları, Çok Amaçlı Dolaplar, Yatak, Karyola, Ranza v.b Tüm mobilyalarınızda yer değiştirmeden veya taşınmadan dolayı oluşan hasarlarınızı usta ekiplerimiz ile gün vermeden bekletmeden aynı gün içerisinde tamamlıyoruz.

Üsküdar Marangoz

  • Sürgülü dolaplarınızın ray kapak tamiri, zamanla kullanımdan kaynaklı dolap yanlarındaki açılmaların tamiri, ve duvar montaj işlemleri.
  • Karyola ve yataklarda kullanımdan kaynaklı kırılma başlık değiştirme ve düzenleme işlemleri.
  • Dolap içi çekmece tamiri, çekmece ray değişimi ve dolap kapak menteşe tamir işlemleri.
  • Kapı kol ve kilit tamiri, kapı yönü değiştirme işlemleri.
  • Kapı altı kesim işlemleri, aspiratör dolabı kesimi ve montajı, buzdolabı üstü kesimi ve montajı.
  • Tüm mobilyalarınızda kesim işlemleri ve tamir işlemleri.
  • Ray kapak tamiri, işlemlerinizi uzman kadromuz ile özenle ve garantili olarak yapmaktayız.

İstanbul’un tüm bölgelerinde oluşturduğumuz ekip araçlarımız ile aynı gün içerisinde mobilya tamir ve mobilya kurulum işlemlerinizi bitirmeyi başarıyoruz.

Günümüzde hazır mobilya satışlarının artması ile birlikte İstanbul içerisinde ihtiyaç duyulan marangoz ustalarımız ile kurulum işlemlerinizin yanı sıra mobilyalarınızda tamir gerektiren tüm arıza ve hasarları en uygun fiyatlarla, her bölgede oluşturduğumuz gibi bu bölgede de üsküdar marangoz servisi uzman elemanlarımızla garantili olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

İkea, Koçtaş, Bauhause, Evidea, Evmanya, Tekzen, Dekorazon gibi yapı marketlerin, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi internet sitelerinin sunmuş olduğu hazır mobilya satışlarının, satış sonrası desteği olan mobilya montaj ve kurulum hizmetlerini, alanında profesyonel ve uzman usta kadromuz ile yapıyoruz.

Üsküdar Mobilya Tamiri

Marka ve modeli farketmeksizin tüm mobilyalarınızın montajını ve mobilya tamiri işlemlerinizi yapıyoruz. Bizlere irtibat numaralarımızdan 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Üsküdar marangoz olarak, vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz garantilidir. Hizmetlerimizin tamamında kaliteyi en ön planda tutarak siz değerli müşterilerimiz her zaman en uygun fiyatı sunarız.

By |2020-03-31T21:28:46+00:00Ekim 21st, 2018|Marangoz|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

1
×
Merhaba, mobilya montajına mı ihtiyacınız var?